Maszyny STIGO2018-10-15T12:23:57+00:00

Maszyny dystrybuowane przez STIGO

Skupiamy się na sprzedaży maszyn do cięcia plazmowego (przecinarek plazmowych ręcznych i zmechanizowanych, stołów plazmowych CNC) oraz znakowarek (elektromagnetycznych i elektropneumatycznych).

Sprawdź nasze maszyny

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia uznanych producentów, będących liderami w swojej branży.

Przecinarki plazmowe ręczne i zmechanizowane Hypertherm.

Przecinarki plazmowe Hypertherm 

Hypertherm to czołowy amerykański producent urządzeń do cięcia plazmowego. Dostarcza systemy plazmowe ręczne i zmechanizowane oraz wysokiej klasy części zamienne, jednocześnie angażując się w nieustanny rozwój technologii plazmowej.
Plazmy Thermal Dynamics.

Przecinarki plazmowe Thermal Dynamics

Thermal Dynamics jest jednym z liderów amerykańskiego rynku sprzętów do cięcia plazmowego. Producent dostarcza przecinarki ręczne i zmechanizowane oraz palniki i pełen asortyment wysokiej jakości akcesoriów do cięcia plazmą.
Plazma CNC Swift-Cut.

Stoły plazmowe CNC
Swift-Cut

Swift-Cut to angielska firma mająca w swej ofercie kompleksową gamę stołów do cięcia plazmowego CNC. Urządzenia, w zależności od modelu, sprawdzają się zarówno na użytek warsztatowy, jak i na halach produkcyjnych.
Znakowarki elektromagnetyczne i pneumatyczne MARKATOR

Znakowarki
MARKATOR

MARKATOR to niemiecki producent solidnych urządzeń do znakowania. Firma ma w ofercie mobilne i stołowe znakowarki elektromagnetyczne i elektropneumatyczne, które pozwalają na znakowanie logotypów, czcionek oraz QR kodów.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń lub napisz!