user day 2018

User Day 2018

24-25 maja, Hotel MOLO RESORT Osiek

Serdecznie zapraszamy do udziału w SIÓDMEJ edycji User Day! Spotkanie odbędzie się w dniach 24-25 maja w Hotelu MOLO RESORT w Osieku.  Już dziś zarezerwuj czas  i zaplanuj swój przyjazd.

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych trendów dotyczących oprogramowania i maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona ekspertów i autorytetów z wybranej specjalności, spotkania stanowią znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy. Jest to również wydarzenie integrujące polskich i zagranicznych specjalistów. Stwarzamy okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych. Przewidujemy wiele atrakcji, które z pewnością umilą czas wszystkim uczestnikom spotkania.

W tym roku zapraszamy Państwa do Hotelu MOLO RESORT w Osieku. Więcej informacji o tym magicznym miejscu znajdą Państwo poniżej.

Agenda

User Day to przede wszystkim konferencja. Jak co roku do współpracy zaprosiliśmy znakomitych ekspertów z zakresu maszyn, oprogramowania oraz prawa. Drugiego dnia UD, do Państwa dyspozycji oddamy naszych Inżynierów na specjalne konsultacje.

Podczas spotkania poruszymy zagadnienia takie jak:

•  Najnowsza aktualizacja SigmaNEST X1.4. – cały sztab naszych specjalistów omówi dla Państwa najnowszą wersje oprogramowania. Omówimy zmiany w funkcjach Color Offload, Load Manager, SimTrans,
•  Kompleksowy program do cięcia rur i profili, które działa w środowisku SolidWORKS na przykładzie SigmaTUBE, o którym opowie Jakub Zięba,
•  Przygotowaliśmy dla Państwa rozbudowany panel SigmaMRP do zarządzania produkcją, dedykowany branży metalowej i zintegrowany z SigmaNEST. W ramach panelu podstawowego zostaną omówione podstawowe funkcjonalności programu, a w panelu menadżerskim omówimy szersze możliwości system,
•  Specjalnie dla kadry zarządzającej przygotowaliśmy panel szkoleniowy z zakresu HR
•  Wsparcie realizacji produkcji dla branży tworzyw sztucznych oraz obróbki wyrobów metalowych,
•  Znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne na hali produkcyjnej,
•  Możliwości ręcznego cięcia plazmowego.

Do Państwa dyspozycji podczas spotkania oddajemy cały nasz zespół konsultantów technicznych. Zachęcamy do uprzedniego przygotowania zagadnień, które będą Państwo mogli indywidualnie omówić podczas spotkania.

Godzina 24 maja 
PANEL INŻYNIERSKIPANEL MENADŻERSKI
8:30 – 9:00Rejestracja uczestnikówRejestracja uczestników
9:00 – 9:05Oficjalne rozpoczęcieOficjalne rozpoczęcie
9:05 – 9:10Prezentacja uczestnikówPrezentacja uczestników
9:10 – 9:55Co nowego w SigmaNEST X1.4 ( K.Piwowarczyk, D.Kućmierz)Panel partnerski Motywacja pracowników połączona z zarządzaniem (M.Adamczyk – Zięba, Tre-Do Treningi Doradztwo)
9:55 – 10:25SigmaTUBE czyli efektywne cięcie i nesting rur (J. Zięba)Panel partnerski Motywacja pracowników połączona z zarządzaniem (M.Adamczyk – Zięba, Tre-Do Treningi Doradztwo)
10:25 – 10:40Panel partnerski Kojarzenie kooperacji w ramach Systemowego Parku Technologicznego spino.pl (Janusz Wyderka, Spino.pl) Panel partnerski Motywacja pracowników połączona z zarządzaniem (M.Adamczyk – Zięba, Tre-Do Treningi Doradztwo)
10:40 – 11:00Przerwa kawowaPrzerwa kawowa
11:00 – 11:30 Panel partnerski  Ciągłość procesu wycinania laserowego według Mitsubishi Electric (A.Korpysz, Polteknik)Panel partnerski  Ciągłość procesu wycinania laserowego według Mitsubishi Electric (A.Korpysz, Polteknik)
11:30 – 11:50 Panel partnerski  Automatyzacja, która się opłaca (Ł. Gembarski, Remmert)Panel partnerski  Automatyzacja, która się opłaca (Ł. Gembarski, Remmert)
11:50 – 12:20 Panel partnerski Innowacje w plazmowym cięciu CNC (M.Kuczyński, Supra Elco)Panel partnerski Innowacje w plazmowym cięciu CNC (M.Kuczyński, Supra Elco)
12:20 – 12:40Przerwa kawowaPrzerwa kawowa
12:40 – 13:20Zarządzanie produkcją w SigmaMRP (M.Malinowski) – cz.podstawowaZarządzanie produkcją w SigmaMRP (M.Malinowski) – cz.podstawowa
13:20 – 13:35Znakowanie dla produkcji – ręczne i stołowe urządzenia Markator (A. Kubicki)Zarządzanie produkcją w SigmaMRP (M.Malinowski) – cz.zaawansowana
13:35 – 14:00Cięcie plazmowe – wyzwanie technologiczne, najczęściej spotykane błędy oraz ich rozwiązania – (P.Rojek)Zarządzanie produkcją w SigmaMRP (M.Malinowski) – cz.zaawansowana
14:00 – 15:00Przerwa obiadowa Przerwa obiadowa
15:00 – 15:30MES PHARIS – produkcja jeszcze głębiej (K.Herbuś)MES PHARIS – produkcja jeszcze głębiej (K.Herbuś)
15:30 – 15:45Oficjalne zakończenie i rozdanie nagródOficjalne zakończenie i rozdanie nagród
15:45 – 16:30Indywidualne konsultacje dla chętnychIndywidualne konsultacje dla chętnych
16:30 – 17:00Czas wolnyCzas wolny
17:00 – 19:00Wspólne atrakcje do wyboru (sportowa rywalizacja lub relaks)Wspólne atrakcje do wyboru (sportowa rywalizacja lub relaks)
19:00 – 20:00Czas wolnyCzas wolny
20:00 – 02:00Wspólna kolacja w klubie Alter MOLO oraz moc atrakcjiWspólna kolacja w klubie Alter MOLO oraz moc atrakcji
Godzina 25 maja
7:00 – 9:00 Śniadanie Śniadanie
9:00 – 12:00 Konsultacje indywidualne Konsultacje indywidualne
12:00 Oficjalne zakończenie spotkania Oficjalne zakończenie spotkania

W najbliższym czasie pojawią się szczegółowe tematy prelekcji. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony wydarzenia.

Atrakcje

Integracja naszej branży to jeden z kluczowych elementów User Day. Podczas każdej edycji wydarzenia staramy się stwarzać wiele okazji do spędzenia wspólnie czasu w luźniejszej atmosferze. Tym razem będzie podobnie.

RELAKS W KOMPLEKSIE HOTELU

AKTYWNA ROZRYWKA

GRILL

WIECZÓR GIER I ZABAW

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, w której wybierzecie państwo panel konferencyjny oraz atrakcje w których chcecie uczestniczyć.

Rejestracja

Aby wziąć udział w SIÓDMEJ EDYCJI USER DAY wystarczy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty. Wybierz formę uczestnictwa i zgłoś się już dziś!

PAKIET KONFERENCJA (A)

24 maja (czwartek)

– udział w całodziennej konferencji
– pakiet materiałów
– obiad

155 zł brutto/os

PAKIET KONFERENCJA + KONSULTACJE VIP (B) *

24 -25 maja (czw – pt)

– udział w całodziennej konferencji
– pakiet materiałów
 indywidualne konsultacje
– wieczór integracyjny
– pełne wyżywienie
– nocleg w pokoju 1-osobowym

555 zł brutto/os *

PAKIET KONFERENCJA + KONSULTACJE VIP (C)

24 -25 maja (czw – pt)

– udział w całodziennej konferencji
– pakiet materiałów
 indywidualne konsultacje
– wieczór integracyjny
– pełne wyżywienie
– nocleg w pokoju 2-osobowym

455 zł brutto/os

* Liczba pakietów KONFERENCJA + KONSULTACJE VIP (B) jest ograniczona. W celu wyboru pakietu B skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.

DANE DO PŁATNOŚCI

NUMER KONTA: 84 2490 0005 0000 4520 5771 8454
BANK: Alior Bank SA oddział w Krakowie
TYTUŁ: User Day 2018

Partnerzy

Patroni medialni

Miejsce spotkania

Hotel MOLO RESORT

ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

http://czasnamolo.pl/

W tym roku gościć będziemy w Hotelu MOLO RESORT w Osieku. Obiekt posiada strefę Wellness, SPA, basen wewnętrzny i zewnętrzny, dwa piękne stawy z wypożyczalnią sprzętu wodnego i łowiskiem dla miłośników wędkarstwa, kort tenisowy, boisko do gry w siatkówkę i bumper ball itd. Kompleks basenowy będzie do dyspozycji wszystkich naszych gości. Koszt dodatkowych zabiegów i masaży uczestnicy pokrywają samodzielnie.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

JUSTYNA SZMIDT

Młodszy specjalista ds. marketingu i organizacji eventów
j.szmidt@stigo.com.pl
+48 884 073 123