user day 2019

User Day 2019

16-17 maja, Hotel MOLO RESORT Osiek

Serdecznie zapraszamy do udziału w ÓSMEJ edycji User Day! Spotkanie odbędzie się w dniach 16-17 maja w Hotelu MOLO RESORT w Osieku. Już dziś zarezerwuj czas  i zaplanuj swój przyjazd.

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych trendów dotyczących oprogramowania i maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona ekspertów i autorytetów z wybranej specjalności, spotkania stanowią znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy. Jest to również wydarzenie integrujące polskich i zagranicznych specjalistów. Stwarzamy okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych. Przewidujemy wiele atrakcji, które z pewnością umilą czas wszystkim uczestnikom spotkania.

W tym roku ponownie zapraszamy Państwa do Hotelu MOLO RESORT w Osieku. Więcej informacji o tym magicznym miejscu znajdą Państwo poniżej.

Agenda

User Day to przede wszystkim konferencja. Jak co roku do współpracy zaprosiliśmy znakomitych ekspertów z zakresu maszyn, oprogramowania oraz prawa. Drugiego dnia UD, do Państwa dyspozycji oddamy naszych Inżynierów na specjalne konsultacje.

Do Państwa dyspozycji podczas spotkania oddajemy cały nasz zespół konsultantów technicznych. Zachęcamy do uprzedniego przygotowania zagadnień, które będą Państwo mogli indywidualnie omówić podczas spotkania.

Szczegółowy program konferencji opublikujemy wkrótce! Bądź na bieżąco i śledź nas w mediach społecznościowych:

Atrakcje

Integracja naszej branży to jeden z kluczowych elementów User Day.

Podczas każdej edycji wydarzenia staramy się stwarzać wiele okazji do spędzenia wspólnie czasu w luźniejszej atmosferze. Tym razem będzie podobnie!

RELAKS W KOMPLEKSIE HOTELU

AKTYWNA ROZRYWKA

GRILL

WIECZÓR GIER I ZABAW

Niebawem zaposimy do wypełnienia ankiety, w której wybierzecie Państwo panel konferencyjny oraz atrakcje.

Rejestracja

Aby wziąć udział w ÓSMEJ EDYCJI USER DAY wystarczy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty. Wybierz formę uczestnictwa i zgłoś się już dziś!

PAKIET KONFERENCJA (A)

16 maja (czwartek)

– udział w całodziennej konferencji
– pakiet materiałów
– obiad

155 zł brutto/os

PAKIET KONFERENCJA + KONSULTACJE VIP (B) *

16-17 maja (czw – pt)

– udział w całodziennej konferencji
– pakiet materiałów
 indywidualne konsultacje
– wieczór integracyjny
– pełne wyżywienie
– nocleg w pokoju 1-osobowym

555 zł brutto/os *

PAKIET KONFERENCJA + KONSULTACJE VIP (C)

16 – 17 maja (czw – pt)

– udział w całodziennej konferencji
– pakiet materiałów
 indywidualne konsultacje
– wieczór integracyjny
– pełne wyżywienie
– nocleg w pokoju 2-osobowym

455 zł brutto/os

* Liczba pakietów KONFERENCJA + KONSULTACJE VIP (B) jest ograniczona. W celu wyboru pakietu B skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności.

DANE DO PŁATNOŚCI

NUMER KONTA: 84 2490 0005 0000 4520 5771 8454
BANK: Alior Bank SA oddział w Krakowie
TYTUŁ: User Day 2018

Miejsce spotkania

Hotel MOLO RESORT

ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

http://czasnamolo.pl/

W tym roku gościć będziemy w Hotelu MOLO RESORT w Osieku. Obiekt posiada strefę Wellness, SPA, basen wewnętrzny i zewnętrzny, dwa piękne stawy z wypożyczalnią sprzętu wodnego i łowiskiem dla miłośników wędkarstwa, kort tenisowy, boisko do gry w siatkówkę i bumper ball itd. Kompleks basenowy będzie do dyspozycji wszystkich naszych gości. Koszt dodatkowych zabiegów i masaży uczestnicy pokrywają samodzielnie.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

BEATA KRUŻEL

Zastępca Kierownika Działu Marketingu
b.kruzel@stigo.com.pl
+48 884 073 123