Zespół 2017-10-03T12:04:19+00:00

Zespół STIGO

Team STIGO jest zawsze do Twoich usług. Poznaj specjalistów z naszej firmy.

Zarząd STIGO

Przemysław Rożek
Prezes

Krzysztof Tuźnik
Wiceprezes

Jacek Juras
Dyrektor Techniczny, Członek Zarządu

Administracja

Małgorzata Łęcka
Dyrektor ds. Administracji

m.lecka@stigo.com.pl

Alicja Duma
Asystentka Zarządu

a.steplowska@stigo.com.pl

Patrycja Caban

Patrycja Caban
Inżynier wsparcia technicznego

p.caban@stigo.com.pl

Marketing

Anna Marusza
Kierownik działu marketingu

a.marusza@stigo.com.pl

Beata Krużel
Specjalistka ds. marketingu

b.kruzel@stigo.com.pl

Michał Szewczuk
Młodszy specjalista ds. marketingu

m.szewczuk@stigo.com.pl

Mykhailo Vlashynets
Młodszy specjalista ds. marketingu

m.vlashynets@stigo.com.pl

Justyna Szmidt
Młodszy specjalista ds. marketingu i eventów

j.szmidt@stigo.com.pl

Dział oprogramowania

Krzysztof Szeląg
Dyrektor Techniczny SigmaNEST

k.szelag@stigo.com.pl

Grzegorz Markocki
Kierownik wsparcia technicznego SigmaNEST

g.markocki@stigo.com.pl

Beata Wojnar
Manager systemów CAM/MRP

b.wojnar@stigo.com.pl

Jakub Zięba
Konsultant techniczny SigmaNEST

j.zieba@stigo.com.pl

Dariusz Kućmierz
Konsultant techniczny SigmaNEST

d.kucmierz@stigo.com.pl

Krzysztof Piwowarczyk
Konsultant techniczny SigmaNEST

k.piwowarczyk@stigo.com.pl

Arkadiusz Marzec
Konsultant techniczny SigmaNEST

a.marzec@stigo.com.pl

Maciej Jaglarz
Inżynier sprzedaży SigmaNEST

m.jaglarz@stigo.com.pl

Agnieszka Furman
Menadżer produktu Plan-de-CAMpagne

a.furman@stigo.com.pl

Piotr Procner
Konsultant techniczny Plan-de-CAMpagne

p.procner@stigo.com.pl

Piotr Jakóbik
Konsultant techniczny Plan-de-CAMpagne

p.jakobik@stigo.com.pl

Mateusz Fijas
Konsultant techniczny APM

m.fijas@stigo.com.pl

Kamil Herbuś
Menadżer produktów ERP/MES

k.herbus@stigo.com.pl

Wojciech Gibała
Konsultant techniczny StruM.I.S

w.gibala@stigo.com.pl

Michał Walkosz
Specjalista ds. systemów CFD

m.walkosz@stigo.com.pl

Dział maszyn

Damian Duma
Inżynier sprzedaży maszyn

d.duma@stigo.com.pl

Arkadiusz Kubicki
Inżynier sprzedaży maszyn

a.kubicki@stigo.com.pl

Krzysztof Dragan
Inżynier sprzedaży maszyn

k.dragan@stigo.com.pl

Bartosz Łęcki
Kierownik działu serwisowego

b.lecki@stigo.com.pl

Piotr Rojek
Specjalista techniczny działu maszyn

p.rojek@stigo.com.pl

Leszek Kozak
Specjalista techniczny działu maszyn

l.kozak@stigo.com.pl