Zespół 2018-07-17T13:29:06+00:00

Zespół STIGO

Team STIGO jest zawsze do Twoich usług. Poznaj specjalistów z naszej firmy.

Zarząd STIGO

Przemysław Rożek
Prezes

Krzysztof Tuźnik
Wiceprezes

Jacek Juras
Dyrektor Techniczny, Członek Zarządu

Administracja

Małgorzata Łęcka
Dyrektor ds. Administracji

m.lecka@stigo.com.pl

Alicja Duma
Asystentka Zarządu

a.duma@stigo.com.pl

Marketing

Anna Marusza

Anna Tabaszewska
Kierownik działu marketingu

a.tabaszewska@stigo.com.pl

Beata Krużel

Beata Krużel
Specjalistka ds. marketingu

b.kruzel@stigo.com.pl

Justyna Szmidt

Justyna Szmidt
Młodszy specjalista ds. marketingu i eventów

j.szmidt@stigo.com.pl

Mykhailo Vlashynets
Młodszy specjalista ds. marketingu

m.vlashynets@stigo.com.pl

Kinga Cudecka
Młodszy specjalista ds. marketingu

k.cudecka@stigo.com.pl

Dział oprogramowania

Krzysztof Szeląg

Krzysztof Szeląg
Dyrektor Techniczny SigmaNEST

k.szelag@stigo.com.pl

Grzegorz Markocki

Grzegorz Markocki
Kierownik wsparcia technicznego SigmaNEST

g.markocki@stigo.com.pl

Jacek Franczyk
Software Developer

j.franczyk@stigo.com.pl

Beata Wojnar
Manager systemów CAM/MRP

b.wojnar@stigo.com.pl

Kuba Zięba - zespół Stigo

Jakub Zięba
Konsultant techniczny SigmaNEST

j.zieba@stigo.com.pl

Dariusz Kućmierz
Konsultant techniczny SigmaNEST

d.kucmierz@stigo.com.pl

Krzysztof Piwowarczyk
Konsultant techniczny SigmaNEST

k.piwowarczyk@stigo.com.pl

Arkadiusz Marzec
Konsultant techniczny SigmaNEST

a.marzec@stigo.com.pl

Michał Malinowski
Konsultant techniczny SigmaNEST

m.malinowski@stigo.com.pl

Piotr Śliwiński
Konsultant techniczny SigmaNEST

p.sliwinski@stigo.com.pl

Arkadiusz Działo
Konsultant techniczny APM+

a.dzialo@stigo.com.pl

Agnieszka Furman
Menadżer produktu Plan-de-CAMpagne

a.furman@stigo.com.pl

Piotr Jakóbik
Konsultant techniczny Plan-de-CAMpagne

p.jakobik@stigo.com.pl

Monika Kocot
Konsultant techninczy Plan-de-CAMpagne

m.kocot@stigo.com.pl

Piotr Stępień

Piotr Stępień
Konsultant techniczny Plan-de-CAMpagne

p.stepien@stigo.com.pl

Mateusz Przygodzki
Konsultant Techniczny Plan-de-CAMpagne

m.przygodzki@stigo.com.pl

Kamil Herbuś
Menadżer produktów ERP/MES

k.herbus@stigo.com.pl

Kamil Rusin
Konsultant techniczny MES

k.rusin@stigo.com.pl

Wojciech Gibała
Konsultant techniczny STRUMIS

w.gibala@stigo.com.pl

Michał Walkosz
Specjalista ds. systemów CFD

m.walkosz@stigo.com.pl

Dział maszyn

Damian Duma
Inżynier sprzedaży maszyn

d.duma@stigo.com.pl

Arkadiusz Kubicki
Inżynier sprzedaży maszyn

a.kubicki@stigo.com.pl

Krzysztof Dragan
Inżynier sprzedaży maszyn

k.dragan@stigo.com.pl

Bartosz Łęcki
Kierownik działu serwisowego

b.lecki@stigo.com.pl

Piotr Rojek
Specjalista techniczny działu maszyn

p.rojek@stigo.com.pl

Leszek Kozak
Specjalista techniczny działu maszyn

l.kozak@stigo.com.pl

CLOSE
CLOSE