Zespół2018-12-03T11:16:41+00:00

Zespół STIGO

Team STIGO jest zawsze do Twoich usług. Poznaj specjalistów z naszej firmy.

Zarząd STIGO

Zarząd STIGO

Przemysław Rożek

Przemysław Rożek
Prezes

Krzysztof Tuźnik

Krzysztof Tuźnik
Wiceprezes

Jacek Juras

Jacek Juras
Dyrektor Techniczny, Członek Zarządu

Administracja STIGO

Administracja

Małgorzata Łęcka

Małgorzata Łęcka
Dyrektor ds. Administracji

m.lecka@stigo.com.pl

Alicja_Duma

Alicja Duma
Asystentka Zarządu

a.duma@stigo.com.pl

Joanna_Lotz

Joanna Lotz
Referent ds. Administracji

j.lotz@stigo.com.pl

Marketing STIGO

Marketing

Anna Tabaszewska

Anna Tabaszewska
Kierownik działu marketingu

a.tabaszewska@stigo.com.pl

Beata Krużel

Beata Krużel
Specjalista ds. marketingu

b.kruzel@stigo.com.pl

Kinga Cudecka
Młodszy specjalista ds. marketingu

k.cudecka@stigo.com.pl

Mykhailo Vlashynets

Mykhailo Vlashynets
Młodszy specjalista ds. marketingu

m.vlashynets@stigo.com.pl

Dział oprogramowania STIGO

Dział oprogramowania

Krzysztof Szeląg

Krzysztof Szeląg
Dyrektor Techniczny SigmaNEST

k.szelag@stigo.com.pl

Grzegorz Markocki

Grzegorz Markocki
Kierownik wsparcia technicznego SigmaNEST

g.markocki@stigo.com.pl

Jacek Franczyk
Software Developer

j.franczyk@stigo.com.pl

Beata Wojnar

Beata Wojnar
Manager systemów CAM/MRP

b.wojnar@stigo.com.pl

Kuba Zięba - zespół Stigo

Jakub Zięba
Konsultant techniczny SigmaNEST

j.zieba@stigo.com.pl

Dariusz Kućmierz

Dariusz Kućmierz
Konsultant techniczny SigmaNEST

d.kucmierz@stigo.com.pl

Krzysztof Piwowarczyk

Krzysztof Piwowarczyk
Konsultant techniczny SigmaNEST

k.piwowarczyk@stigo.com.pl

Arkadiusz Marzec

Arkadiusz Marzec
Konsultant techniczny SigmaNEST

a.marzec@stigo.com.pl

Michał Malinowski
Konsultant techniczny SigmaNEST

m.malinowski@stigo.com.pl

Arkadiusz Działo
Konsultant techniczny APM+

a.dzialo@stigo.com.pl

Agnieszka Furman

Agnieszka Furman
Menadżer produktu Plan-de-CAMpagne

a.furman@stigo.com.pl

Monika Kocot
Konsultant techninczy Plan-de-CAMpagne

m.kocot@stigo.com.pl

Piotr Jakóbik

Piotr Jakóbik
Konsultant techniczny Plan-de-CAMpagne

p.jakobik@stigo.com.pl

Piotr Stępień

Piotr Stępień
Konsultant techniczny Plan-de-CAMpagne

p.stepien@stigo.com.pl

Mateusz Przygodzki
Konsultant Techniczny Plan-de-CAMpagne

m.przygodzki@stigo.com.pl

Wojciech Gibała

Wojciech Gibała
Konsultant techniczny STRUMIS

w.gibala@stigo.com.pl

Kamil Herbuś
Menadżer produktów ERP/MES

k.herbus@stigo.com.pl

Kamil Rusin
Konsultant techniczny MES

k.rusin@stigo.com.pl

Michał Walkosz

Michał Walkosz
Specjalista ds. systemów CFD

m.walkosz@stigo.com.pl

Dział maszyn STIGO

Dział maszyn

Damian Duma

Damian Duma
Inżynier sprzedaży maszyn

d.duma@stigo.com.pl

Arkadiusz Kubicki

Arkadiusz Kubicki
Inżynier sprzedaży maszyn

a.kubicki@stigo.com.pl

Krzysztof Dragan

Krzysztof Dragan
Inżynier sprzedaży maszyn

k.dragan@stigo.com.pl

Bartosz Łęcki

Bartosz Łęcki
Kierownik działu serwisowego

b.lecki@stigo.com.pl

Piotr Rojek

Piotr Rojek
Specjalista techniczny działu maszyn

p.rojek@stigo.com.pl

Leszek Kozak

Leszek Kozak
Specjalista techniczny działu maszyn

l.kozak@stigo.com.pl