Miło nam poinformować, że już 28 października wyruszymy w pierwszą część trasy BIM Roadshow 2015. Wraz z firmami Construsoft, Dlubal i Image Recording Solutions przygotowaliśmy cykl wykładów „BIM w projektach konstrukcji budowlanych” w 6 miastach Polski. Sprawdźcie naszą trasę i przyjdźcie na spotkanie!

BIM Roadshow to cykl bezpłatnych warsztatów a zarazem niepowtarzalna okazja do zapoznania się z rozwiązaniami stosowanymi przez firmy z branży budowlanej. Wykłady poruszać będą szereg istotnych kwestii dotyczących projektowania, produkcji, detalowania i zarządzania konstrukcją w trakcie jej realizacji. Do udziału zapraszamy projektantów konstrukcji stalowych i żelbetowych, producentów prefabrykantów betonowych, producentów elementów stalowych i zbrojeń, inżynierów, architektów, wykonawców, deweloperów,   kierowników kontraktów oraz sympatyków. Cykl spotkań podzielony jest na dwie tury. Pierwsza odbędzie się od 28 do 30 października, a druga w dniach 17-19 listopada. Patronami medialnymi wydarzenia są Builder, Nowoczesne hale, Konstrukcje stalowe.

Stigo przygotowało dwa wystąpienia. Pierwszy wykład poprowadzi Michał Bąk i opowie o kontroli produkcji dla konstrukcji stalowych przy użyciu systemu StruM.I.S. Drugie wystąpienie o optymalizacji rozkładu blachownic w programie SigmaNEST należeć będzie do Karoliny Bzukały.

Zarejestruj się już dziś! Więcej informacji i rejestracja tutaj.

Z kim jedziemy?

Dlubal  www.dlubal.com

Firma Dlubal to niemiecka firma z dwudziestoletnim doświadczeniem. Oferuje oprogramowanie    służące do obliczeń statystyczno -wytrzymałościowych i dynamicznych, skierowane głównie do projektantów, konstruktorów i architektów. Flagowymi produktami firmy są programy RSTAB i RFEM stanowiące bazę dla systemu modułowego, dzięki któremu każdy projektant może stworzyć odpowiedni dla siebie pakiet oprogramowania.

Image Recording Solutions www.irs.com.pl

Image Recording Slutions jest na rynku audiowizualnym już od 20 lat. W ofercie firmy znajdują się najlepsze marki i jakość. Starannie wybrane produkty stanowią spójną ofertę  dla każdego odbiorcy. Realizacje Image Recording Solutions obejmują obiekty o różnym stopniu złożoności rozwiązań oraz o skalowanej wielkości     bądź    powtarzalności   Zespół fachowców doradzi jak wyposażyć nowoczesną klasę, salkę spotkań zarządu, centrum   konferencyjne,  sale  audytoryjne etc. Image Recording Solutions łączy najnowocześniejsze technologie wyświetlania, przetwarzania i dystrybucji obrazu i dźwięku, interaktywne i sieciowe.

Construsoft www.construcoft.pl

Construsoft jest jedynym w Polsce oficjalnym partnerem firmy Tekla, fińskiego dostawcy oprogramowania Tekla Structures. Construsoft zapewnia szkolenia i wsparcie techniczne dla Tekla Structures. Zajmuje się także rozwojem programu i jego lokalizację dla rynku polskiego, zapewniając optymalne rozwiązania BIM dla wszystkich etapów procesu powstawania budynku.