ITM Polska to największe targi przemysłowe w kraju i bardzo prestiżowe wydarzenie. Zagraniczne delegacje stanowią niemal połowę wystawców na poznańskich targach. Nie brakuje też reprezentantów największych polskich firm. Wśród wystawców znajdzie się również Stigo ze swoją mocną reprezentacją. Możecie nas spotkać 5-8 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 5 i sali 13. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Do Poznania wysyłamy nasze maszyny, a wśród nich oczywiście wydajne stoły do cięcia plazmowego Swift-Cut. Będą one dostępne w dwóch odsłonach: 3000XP i 3000XP WT. Te urządzenia zawsze przykuwają dużą uwagę obecnych na targu, bowiem bardzo szybko i efektownie wycinają na metalowych arkuszach różnorodne kształty. Zarówno praktyczne, przydatne podczas pracy warsztatów, jak i ciekawe pamiątki oraz wymyślne wzory. Dzięki oprogramowaniu SigmaNEST, które służy do obsługi stołów plazmowych zobaczycie jak szybko, łatwo i efektywnie można rozłożyć wszystkie cięte detale na blasze.

Dla tych, którym zależy na trwałym znakowaniu niemal każdej powierzchni przygotowaliśmy znakowarki firmy MARKATOR, nie zabraknie też przecinarek plazmowych firmy Hypertherm. Oba przedsiębiorstwa to liderzy w swojej branży, którzy swoimi pionierskimi rozwiązaniami bardzo mocno wpływają na kształt całego rynku. Nie zabraknie również specjalistów od Plan-de-CAMpagne – systemu do zarządzania produkcją i MES PHARIS to modułowego systemu realizacji produkcji.

Serdecznie zapraszamy do salonu MACH-TOOL podczas targów ITM Polska 2018. Znajdziecie nas w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 5-8 czerwca w Pawilonie 5, na stoisku nr 13.