Kongres Pożarnictwa Fire Łódź 2018
– serdecznie zapraszamy!

Już w najbliższy czwartek, 6. grudnia, odbędzie się Kongres Pożarnictwa Fire Łódź organizowany przez firmę DND Project. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Centrum Kongresowym Expo-Łódź. Spotkanie w całości poświęcone będzie bezpieczeństwu pożarowemu obiektów budowlanych.

Zapraszamy na prezentację naszego specjalisty ds. systemów CFD Michała Walkosza. Przybliży on kwestię monitorowania zagrożeń w obiektach budowlanych z zastosowaniem symulatorów komputerowych Pyrosim i Pathfinder. Oba programy pozwalają na bardziej precyzyjne przygotowanie instalacji oddymiających i systemów przeciwpożarowych. Umożliwiają ponadto obliczenie optymalnej wersji ewakuacji przeznaczonej dla konkretnego budynku.

kongres pożarnictwa

Na naszym stoisku dostępna będzie darmowa licencja czasowa. W czasie trwania całego wydarzenia istnieje również możliwość zapoznania się z prezentacją obydwu programów.

Poznaj nasze oprogramowania

Celem Kongresu Pożarnictwa cyklicznie odbywającego się na hali Centrum Kongresowego Expo-Łódź jest popularyzacja oraz podnoszenie świadomości pożarowej. Istotnym elementem wydarzenia są spotkania z praktykami z branży i zaproszonymi gośćmi specjalnymi. To szansa na wymianę doświadczeń i wiedzy.

Zarejestruj się