STIGO na Kongresie Pożarnictwa Fire Łódź 2018

W czwartek, 6-go grudnia odbył się Kongres Pożarnictwa Fire w Łódzi. Tegoroczna edycja miała miejsce w Centrum Kongresowym Expo-Łódź a spotkanie w całości poświęcone było bezpieczeństwu pożarowemu obiektów budowlanych.

Kongres pożarnictwa był kolejną okazją do spotkania się ekspertów z branży zabezpieczeń przeciwpożarowych, projektantów systemów oddymiających, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, biegłych sądowych, strażaków oraz wielu niezależnych ekspertów i najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Podczas spotkania, odbyła się konferencja poświęcona ochronie pożarowej obiektów budowlanych oraz sposobów radzenia sobie z zagrożeniami wynikającymi na skutek pożaru.

Nasz specjalista ds. Systemów CFD mgr inż. Michał Walkosz w swoim wystąpieniu opowiedział o monitorowaniu zagrożeń w obiektach budowlanych z zastosowaniem symulatorów komputerowych PyroSim i Pathfinder. Po prezentacji dużym zainteresowaniem cieszył się wirtualny model PyroSim oraz jego możliwości sprawdzania różnych scenariuszy zagrożeń podczas pożaru. Zainteresowani uczestnicy mogli skorzystać z weryfikacji zaprojektowanych instalacji oddymiających i systemów przeciwpożarowych.

Dziękujemy organizatorom, wszystkim wystawcom oraz gościom za szansę na wymianę doświadczeń i wiedzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o PyroSim i Pathfinder, skontaktuj się z nami!

Kontakt