Maszyny dystrybuowane przez STIGO

Skupiamy się na sprzedaży maszyn do cięcia plazmowego i waterjet (przecinarki plazmowe ręczne i zmechanizowane, stoły plazmowe i do cięcia strumieniem wody CNC) oraz znakowarek (mikroudarowe, pneumatyczne i laserowe).

Sprawdź nasze maszyny

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia uznanych producentów, będących liderami w swojej branży.

Przecinarki plazmowe ręczne i zmechanizowane Hypertherm.

Przecinarki plazmowe Hypertherm 

Hypertherm to czołowy amerykański producent urządzeń do cięcia plazmowego. Dostarcza systemy plazmowe ręczne i zmechanizowane oraz wysokiej klasy części zamienne, jednocześnie angażując się w nieustanny rozwój technologii plazmowej.
Więcej
Swift-Cut - stoły plazmowe

Stoły plazmowe CNC
Swift-Cut

Swift-Cut to angielska firma mająca w swej ofercie kompleksową gamę stołów do cięcia plazmowego CNC. Urządzenia, w zależności od modelu, sprawdzają się zarówno na użytek warsztatowy, jak i na halach produkcyjnych.
Więcej
Swift-Cut - stoły waterjet

Stoły waterjet CNC
Swift-Jet

Stoły Swift-Jet bazują na technologii waterjet, czyli cięciu strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem. Urządzenia pozwalają ciąć materiały znacznie grubsze, niż w przypadku innych technik, a uzyskiwane krawędzie są wysokiej jakości i nie wymagają dalszej obróbki.
Więcej
Plazmy Thermal Dynamics.

Przecinarki plazmowe Thermal Dynamics

Thermal Dynamics jest jednym z liderów amerykańskiego rynku sprzętów do cięcia plazmowego. Producent dostarcza przecinarki ręczne i zmechanizowane oraz palniki i pełen asortyment wysokiej jakości akcesoriów do cięcia plazmą.
Więcej

Znakowarki
LASEREVO

Znakowarki laserowe LASEREVO to niezawodne, wszechstronne i łatwe w użyciu systemy znakowania. Znakowarki GOLD LINE wyposażone są w aktywne źródło fiber z domieszką iterbu. Ta technologia gwarantuje najwyższą jakość znakowania i niezawodność.
Więcej
Znakowarki elektromagnetyczne i pneumatyczne MARKATOR

Znakowarki
MARKATOR

MARKATOR to niemiecki producent solidnych urządzeń do znakowania. Firma ma w ofercie mobilne i stołowe znakowarki elektromagnetyczne i elektropneumatyczne, które pozwalają na znakowanie logotypów, czcionek oraz QR kodów.
Więcej

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń lub napisz!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY