Zobacz nagrania
z Dnia plazmy!

Przegapiłeś nasz webinar o cięciu plazmowym? Nic straconego! Wypełnij nasz formularz, a my prześlemy Ci nagrania. Jeśli chcesz otrzymać przypomnienie o kolejnym Dniu plazmy, zapisz się już dziś!

Sprawdź

Zobacz preznetację Krzysztofa Dragana
„Porady i triki przydatne w cięciu plazmowym”
i przekonaj się, że warto!

Jeśli szukasz podpowiedzi, jak efektywniej i łatwiej ciąć plazmą ręczną, to ta prezentacja jest właśnie dla Ciebie. W jej trakcie omówimy różne techniki cięcia ręcznego oraz pokażemy, jak dobrać parametry cięcia do materiału. Zaprezentujemy także przydatne akcesoria, pozwalające zwiększyć precyzję i wygodę cięcia ręcznego.

Zarejestruj się na
Dni plazmy

Święto plazmy potrwa 3 dni8 października uczestnicy poznają ogólne informacje o procesie oraz tajniki cięcia ręcznego. Podczas drugiego dnia plazmy nasi specjaliści techniczni przybliżą kwestie cięcia plazmą na wypalarkach CNC, natomiast 3 dnia  skupimy się na opłacalności plazmy oraz kosztach z nią związanych.

Aby wziąć udział w Dniu Plazmy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wydarzenie jest bezpłatne. Po zapisie prześlemy Ci informację, jak dołączyć do naszego spotkania online.

REJESTRACJA