W drugiej połowie września w Gdyni obędzie się trzecia już edycja wyjątkowego wydarzenia branży obróbki stalowej organizowanego przez firmy Polteknik i Stigo. Nowe Perspektywy 4.0 są konferencją połączoną z warsztatami praktycznymi na których błyskawicznie można zweryfikować zdobytą w trakcie prezentacji wiedzę.

Dowiedz się więcej!

W trakcie prelekcji podczas pierwszej części, uczestnicy poznają tajniki oprogramowania CAD/CAM oraz zarządzania ofertami i produkcją – jakże istotnymi aspektami całego procesu, niejednokrotnie traktowanymi po macoszemu a mającymi gigantyczny wpływ na efektywność działania. Następnie w części pokazowej w trakcie bezpośredniej interakcji z maszynami uczestnicy mają możliwość kontaktu z maszynami wykonującymi uprzednio przygotowane detale – jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do kontaktu przed zakupem zarówno z maszyną jak również z jej użytkownikami – bo sama konferencja jest potężną platformą wymiany doświadczeń i pomysłów. Dla zainteresowanych nasi specjaliści dostępni są również na indywidualnych konsultacjach kolejnego dnia, kiedy to wspólnie możemy poświęcić czas na rozwiązanie problemów na podstawie doświadczeń naszych klientów.

Nowe Perspektywy 4.0 stanowią doskonale wypośrodkowane połączenie na linii klienta z dostawcą jak również i bezpośrednio klientów między sobą. To okazja  aby w miłej partnerskiej atmosferze nad polskim morzem podzielić się doświadczeniem lub zdobyć nową wiedzę.

Zapraszamy!

Nowe Perspektywy 4.0