Oprogramowanie dystrybuowane przez STIGO

Na rynek polski dostarczamy różnorodne oprogramowanie dedykowane branży przemysłowej. Zapewniamy nie tylko wdrożenie, ale także opiekę i wsparcie techniczne po sprzedaży.

Sprawdź nasze programy

Oferowane przez nas oprogramowanie to wysokiej klasy produkty do różnych zastosowań. Zobacz, które z nich przyda się właśnie Tobie.

Program CAD/CAM do optymalizacji procesu cięcia SigmaNEST.

Oprogramowanie
CAD/CAM 

SigmaNEST jest jednym z nielicznych programów oferujących możliwość łączenia różnych technologii cięcia: plazma, tlen, laser, woda, wykrawarka na prasach rewolwerowych czy też obsługi cięcia rur, aż po tworzenie kodu NC na prasy krawędziowe.
Więcej
System do zarządzania produkcją w firmach z branży przemysłowej Plan-de-CAMpagne.

System do zarządzania produkcją

Plan-de-CAMpagne to system ERP wspomagający firmy produkcyjne w zakresie zarządzania, planowania i rozliczania produkcji. Pozwala na redukcję zapasów, wzrost wydajności pracy oraz zwiększenie przychodu z biznesu. Program jest elastyczny i wygodny.
Więcej
System do zarządzania narzędziami APM+.

System do zarządzania parkiem narzędzi

APM+ to kompleksowy system pozwalający na skuteczne zarządzanie narzędziami w firmie produkcyjnej. Składa się z dwóch najważniejszych modułów: Tool+, który pozwala na efektywniejsze wykorzystywanie narzędzi skrawających oraz Quality+, dzięki któremu możliwe jest podniesienie jakości w firmie.
Więcej
System realizacji produkcji typu MES - MES Pharis.

MES dla branży obróbki skrawaniem

MES PHARIS to system, który umożliwia planowanie, rejestrowanie, monitorowanie, zarządzanie i analizowanie informacji na produkcji. Skuteczność całego procesu produkcyjnego może zostać zwiększona poprzez szybsze reagowanie na przestoje maszyn, pracowników, odpowiednie wnioski KPI itp.
Więcej
System do zarządzania produkcją konstrukcji stalowych STRUMIS.

System do zarządzania produkcją konstrukcji stalowych

STRUMIS to kompletny  i prosty system do zarządzania informacją i produkcją, dedykowany dla każdej firmy z branży konstrukcji stalowych. Stworzony z myślą o minimalizacji kosztów, zwiększeniu wydajności i rentowności firmy na każdym etapie procesu wytwarzania stali.
Więcej
SigmaMRP - program MRP dla branży metalowej

System do zarządzania produkcją w branży metalowej

SigmaMRP pozwala na zarządzanie ofertami, zamówieniami i fakturami. Umożliwia także kontrolę zakupów, stanów magazynowych, usług oraz hali produkcyjnej za pomocą kodów kreskowych. Dodatkowo SigmaMRP można zintegrować z systemem CAD/CAM SigmaNEST. Program jest dedykowany branży metalowej.
Więcej
PyroSim symulator rozchodzenia się dymu i toksyn w płonącym budynku.

Program do tworzenia symulacji rozwoju pożaru i pracy instalacji oddymiania

PyroSim jest graficznym interfejsem użytkownika dla środowiska FDS (Fire Dynamics Simulator). Oprogramowanie pozwala tworzyć trójwymiarowe modele symulacji rozwoju pożaru, gdzie prowadzona jest analiza rozchodzenia się dymu, zmian temperatury oraz koncentracji różnego rodzaju toksyn.
Więcej
Pathfinder - zaawansowany symulator ewakuacji ludzi z płonącego budynku.

Program do tworzenia symulacji ewakuacji z płonącego budynku

Pathfinder to program, który ułatwia decyzję o rozmieszczeniu układów ochrony przeciwpożarowej. Wiele trybów symulacji i definiowalne cechy pracowników znajdujących się w budynku umożliwiają tworzenie różnych scenariuszy ewakuacji oraz pozwalają na obliczenie zakresu czasu koniecznego do opuszczenia płonącego obiektu.
Więcej

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń lub napisz!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY