W drugim dniu wiosny, Toruń przywitał nas mrozem i śniegiem. Nie odstraszyło to jednak dzielnych uczestników naszej konferencji, którzy licznie przybyli na spotkanie.

Dzień zaczęliśmy od wspólnej porannej kawy, której towarzyszyły toruńskie pierniki.

Punktualnie o 9:00 Prezes STIGO Przemysław Rożek oficjalnie przywitał Uczestników.

Prelekcje rozpoczęliśmy od „petardy w zarządzaniu produkcją”, czyli prezentacji programu Plan-de-CAMpagne zaprezentowanego przez Menadżer produktu Agnieszkę Furman. Agnieszka, przedstawiała również możliwości gospodarki narzędziami skrawającymi dzięki rozwiązaniu APM+. Kamil Herbuś, Menadżer produktów ERP/MES zainteresował uczestników systemem służącym do optymalizacji produkcji MES PHARIS®.

Na wydarzeniu nie zabrakło urządzeń – tym razem każdy uczestnik miał okazję przetestować ręczne i stołowe pneumatyczne znakowarki niemieckiego producenta MARKATOR. Oprócz prezentacji znakowania na żywo, specjalista Arkadiusz Kubicki wygłosił merytoryczny wykład o znakowaniu mikropunktowym i pneumatycznym.

Dużym zainteresowaniem cieszył się panele naszych partnerów: firm POLTEKNIK i REMMERT dotyczące automatyzacji i robotyzacji.

Po przerwie obiadowej rozpoczęliśmy dwugodzinny panel SigmaNEST. Manager systemów CAM/MRP Beata Wojnar przedstawiła nowości w oprogramowaniu jakie przyniosły dwie ostatnie wersje SigmaNEST. Przemysław Rożek podzielił się z uczestnikami możliwościami tego oprogramowania w zakresie wyceny zleceń. Z kolei nasz Konsultant techniczny Arkadiusz Marzec pokazywał krok po kroku etapy pracy w SigmaBEND – programie od importu detali przez rozkład i gięcie.

Wisienką na torcie było rozdanie nagród – biletów na nasze kolejne wydarzenia, siódmą edycję User Day 2018 (24-25 maja, Osiek) i drugą konferencję Nowe Perspektywy 4.0 (wrzesień, Trójmiasto). Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony PROduktywny czas. Do zobaczenia na kolejnej edycji STIGO PROduction Day!