Marzec obfitował w targowe wydarzenia, które stały się okazją do bezpośredniego kontaktu z entuzjastami nowości i trendów w branży metalowej. W trakcie ExpoCutting i STOM-LASER na stoisku STIGO odbywały się pokazy cięcia plazmowego przecinarkami ręcznymi Hypertherm Powermax. Uczestnicy mieli więc okazję sprawdzić możliwości urządzeń oraz spróbować swoich sił przy stole do cięcia. Prezentacje budziły duże zainteresowanie i doskonale wpisały się w profil targów.

Firma STIGO została szczególnie doceniona w trakcie odbywających się po raz pierwszy targów ExpoCutting w Sosnowcu. Otrzymaliśmy Certyfikat Wystawcy – Założyciela Targów Technologii Cięcia ExpoCUTTING i Targów Szlifowania GRINDexpo oraz Wyróżnienie za połączenie efektownej ekspozycji z prezentacją maszyn w ruchu.

W trakcie marcowych wydarzeń zadebiutowały dwa nowe produkty dostępne w STIGO: przecinarka plazmowa z wbudowanym kompresorem Powermax 30AIR oraz stoły Swift-Cut do cięcia plazmowego. Ich premiera w szerszym gronie potwierdziła, że zwiedzający nieustannie poszukują innowacyjnych rozwiązań, a targi są doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych technologii.

Choć obie imprezy zdominowały pokazy cięcia plazmowego, na naszym stoisku nie zabrakło rozmów na temat programu CAD/CAM SigmaNEST, czy systemu do optymalizacji produkcji Plan-de-CAMpagne. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z naszymi konsultantami i zapytać o nurtujące ich kwestie techniczne.

Podsumowując, marcowe targi okazały się atrakcyjnym wydarzeniem, obfitującym w nowe kontakty biznesowe oraz dającym szansę na promocję naszych technologii wśród uczestników. Bez wątpienia można uznać, że przyniosą one wiele korzyści zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że podjęte rozmowy w przyszłości zaowocują udaną współpracą.

Więcej o STOM-LASER: http://www.targikielce.pl/pl/targi-laserow-i-technologii-laserowych-lasery-cutting-i-technologie-laserowe,3822,d.htm
Więcej o Expo-Cutting: http://exposilesia.pl/news/95/pl/

Zapraszamy do zapoznania się z relacją wideo z Sosnowca: http://www.tvzaglebie.pl/?p=2863