W dniach 26-28 marca odbędzie się kolejna edycja Kieleckiego Salonu Technologii Obróbki Metali STOM w ramach PRZEMYSŁOWEJ WIOSNY. Serdecznie zapraszamy na targi przemysłowe i na stoisko STIGO: D-38.

Pobierz zaproszenie!

Targi STOM 2019

Targi STOM to wydarzenie o dużym znaczeniu na rynku europejskim. Skupia ono producentów i dystrybutorów najnowocześniejszych maszyn, urządzeń i oprogramowania. W tym roku oferta obejmować będzie specjalistyczne salony takie jak: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, CONTROL-STOM czy STOM-ROBOTICS.

Polskie premiery od STIGO

Na naszym stoisku oprócz naszych bestsellerów zaprezentujemy nowości!

TARGI STOM 2019

Cięcie plazmowe

Na targach STOM swoją polską premierę będzie miał stół do cięcia plazmowego Swift-Cut MK4! To już czwarta generacja kultowego, niezawodnego stołu plazmowego producenta z Wielkiej Brytanii. Stół w wersji mokrej (bez dedykowanej filtrowentylacji) z wbudowanym grawerem, będzie ciął i znakował blachy o zróżnicowanych grubościach. Swift-Cut MK4 zasilany będzie źródłem plazmowym Powermax125. Pozostałe ręczne przecinarki plazmowe Hypertherm, podczas specjalnych pokazów prezentować będzie Projektant wzornictwa przemysłowego.

Waterjet

Obok technologii plazmowej zaprezentujemy cięcie wodą. Swift-Jet to waterjet produkowany przez firmę Swift-Cut. Pozwala on na cięcie metalu, kamienia, tekstyliów, plastiku, gumy, szkła, kompozytów, papieru itd. Stół ten pozwala na wysokiej jakości, precyzyjne cięcie. Na naszym stoisku dostępny będzie model o obszarze roboczym 1600x1600mm. Stół do cięcia wodą zasilany będzie pompą HyPrecision.

Znakowanie mikropuktowe i pneumatyczne

Drugą nowością będzie znakowarka FlyMarker MINI w wersji 120×45. Jest to w pełni przenośne mikropunktowe urządzenie znakujące o większym obszarze roboczym, nowej konstrukcji i wielu nowych możliwościach! Na naszym stoisku, będzie okazja do przetestowania tej znakowarki oraz pozostałych urządzeń MARAKTOR: MV5 (mobilna znakowarka pneumatyczna), NetMarker XL (pneumatyczne urządzenie stołowe).

Najlepsze oprogramowanie dla produkcji

Zapraszamy do spotkania z naszymi specjalistami w hali D na stoisku 38.