STIGO prezentowało swoje produkty na Międzynarodowych Targach w Poznaniu na ITM Polska w ramach Salonu Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL 2014. Jako wystawca mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu na skalę międzynarodową, przedstawiając nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Salon Obrabiarek i Narzędzi zgromadził ponad 730 uczestników i był największa ekspozycją ITM. Firma STIGO jako wystawca zaprezentowała system do planowana produkcji – Plan-de-CAMpagne, oprogramowanie do rozkładu elementów ciętych i zarządzania parkiem maszynowym – SigmaNEST oraz targowe nowości do zarządzania gospodarką narzędziową i produkcją konstrukcji stalowych: APM i Essentials by StruM.I.S.

Na stoisku nie zabrakło także maszyn pokazowych, takich jak stół CNC PlasmaCAM, czy przecinarek plazmowych HYPERTHERM. Zwiedzający mieli okazję samodzielnie sprawdzić jakość ich cięcia oraz skonsultować się ze specjalistami STIGO. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się stół PlasmaCAM, który w tym roku debiutował na ITM.


ITM Polska – Innowacje, Technologie, Maszyny
ITM Polska to ekspozycja podzielona tematycznie – w ramach 6 salonów: Mach-Tool – Salon Obrabiarek i Narzędzi,  Metalforum – Salon Metalurgii, Hutnictwa i Przemysłu Metalowego, Welding – Salon Spawalniczy, Hape – Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów, Surfex – Salon Technologii Obróbki Powierzchni, Nauka dla Gospodarki.

Tegoroczne wydarzenie w Poznaniu zajęło aż 9 pawilonów, prezentując: roboty przemysłowe, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe, laserowe i wodne, centra: obróbcze, tokarskie, elektroerozyjne. ITM było także okazją do zapoznania się z najnowszymi programami do zarządzania produkcją i gospodarką narzędziową oraz systemami do manualnego programowania obrabiarek CNC.

ITM stwarza doskonałe okoliczności do spotkań biznesowych z bezpośrednimi odbiorcami rozwiązań dla przemysłu. Czerwcowe targi obfitowały w konferencje, debaty branżowe oraz specjalne przestrzenie pokazowe. Jak podaje organizator, podczas tegorocznej edycji prezentowano prawie 1 400 maszyn i urządzeń w ruchu.


ITM Polska: biznes i innowacje na międzynarodową skalę

ITM Polska to impreza ciesząca się niezwykłą popularnością w kraju i za granicą. Organizator podaje, że w tegorocznej edycji ITM Polska, brało udział 30 wystawców pochodzących z Europy, Azji i Ameryki Północnej.

Targi w Poznaniu uznawane są za najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce. Ekspozycja ukierunkowana na potrzeby przemysłu, prezentuje najnowsze trendy technologiczne i daje aktualny obraz naszej gospodarki. Imprezy organizowane w ramach MTP swą skalą, jakością oraz siłą oddziaływania, nie ustępują wydarzeniom tego typu, organizowanym w Europie Zachodniej. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego prestiżowego spotkania.

Więcej o wydarzeniu:
http://machtool.mtp.pl/pl/
http://technologie.mtp.pl/pl/