STIGO, polski dostawca specjalistycznego oprogramowania dla branży produkcyjnej, ma przyjemność ogłosić partnerstwo z AceCad Software, liderem w zakresie rozwiązań informatycznych i dostawcą usług dla międzynarodowego przemysłu konstrukcji budowlanych i stalowych. STIGO od 2 września zajmie się oficjalną dystrybucją oprogramowania Essentials by StruM.I.S. na terenie Polski.

Essentials by StruM.I.S. to system do zarządzania informacją i produkcją w sektorze lekkich konstrukcji stalowych, dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Oprogramowanie dedykowane branży inżynierskiej i produkcyjnej, zwiększa wydajność i produktywność firm, zapewniając jednocześnie znaczną redukcję kosztów.

Przemysław Rożek, prezes STIGO komentuje:Jesteśmy podekscytowani nowo zawartym partnerstwem z AceCad. Z niecierpliwością czekamy na wymianę doświadczeń i know-how. Mamy nadzieję, że pozwolą one na rozwinięcie długoterminowej relacji biznesowej i zwiększenie udziału w rynku. Oprogramowanie proponowane przez AceCad, umożliwia użytkownikom osiągnięcie znacznie większej wydajności w stosunku do tradycyjnych metod i programów dostępnych na rynku. Wierzymy, że oferowane zaawansowane technologicznie rozwiązania, zwiększą rentowność i skuteczność produkcyjną naszych Klientów”. Steve Watson – Sales Manager AceCad Software, dodaje:Jesteśmy zachwyceni, umową zawartą z nowym polskim partnerem – STIGO. Doświadczenie pracujących tam inżynierów, oraz doskonała znajomość branży z pewnością przyczynią się do owocnej współpracy. Cieszy nas fakt, że nasze produkty i usługi w sektorze konstrukcji stalowych, znajdą nowych odbiorców w Polsce”.

O AceCad Software

AceCad – firma funkcjonująca na rynku od 1986 roku, członek międzynarodowej grupy RDS – jest częścią globalnego koncernu skupiającego przedsiębiorstwa inżynierskie, produkcyjne oraz dostawców oprogramowania (http://www.acecadsoftware.com).

O STIGO

STIGO Sp. z o.o. Sp.k. to nowoczesne przedsiębiorstwo, które tworzy zespół inżynierów o wieloletniej praktyce w sektorze przemysłowym. STIGO oferuje szeroką gamę innowacyjnych, a zarazem intuicyjnych w obsłudze urządzeń oraz specjalistycznego oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Profil działalności firmy oparty jest m.in. na sprzedaży przecinarek plazmowych: ręcznych i zmechanizowanych wraz z oprzyrządowaniem (Hypertherm, Kjellberg Finsterwalde). Równolegle do tego, firma zajmuje się sprzedażą oraz wdrożeniami specjalistycznego oprogramowania typu: CAM (SigmaNEST), MRP/ERP (Plan-de-CAMpagne, SigmaMRP), CFD (PyroSim, Pathfinder).