Stal była kluczowym zagadnieniem poruszanym podczas konferencji organizowanej przez PIKS w ramach programu BUDUJ ZE STALI „Innowacyjne rozwiązania projektowe w obiektach z lekką obudową”. Spotkanie odbyło się podczas  targów budowlanych BUDMA 2018 w Poznaniu.

Nasz specjalista, menadżer produktów ERP/MES Kamil Herbuś wygłosił prelekcję ”Skuteczne zarządzanie produkcją konstrukcji stalowych z oprogramowaniem STRUMIS.” Na przykładzie studium przypadku przedstawił problemy z jakimi zmagają się przedsiębiorstwa z branży produkcji konstrukcji stalowych. Mówił o możliwościach oraz ułatwieniach w zarządzaniu, rozliczaniu i produkcji. Możliwości te proponuje program STRUMIS. Zainteresowani mogli po zakończeniu konferencji spotkać się na indywidualnych konsultacjach i porozmawiać z naszym specjalistą. Kamil Herbuś wyczerpująco odpowiadał na pytania.

Podczas konferencji uczestnicy mieli okazję posłuchać również ciekawych prezentacji innych prelegentów. Dotyczyły one projektowania BIM, lekkich przegród budowlanych i niezwykle ciekawej prezentacji dotyczącej konstrukcji stalowych naziemnych parkingów.

To było bardzo pouczające spotkanie, na pewno pojawimy się tam znów za rok na kolejnej edycji targów Budma. Do zobaczenia!

budma 2018
budma 2018
budma 2018