Od 3 do 6 czerwca STIGO będzie prezentować swoją ofertę na Międzynarodowych Targach w Poznaniu w ramach Salonu Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL. Zapraszamy na nasze stoisko: nr 18, hala V.

Jako wystawca zaprezentujemy  oprogramowanie SigmaNEST, Plan-de-CAMpagne, APM, Essentials by StruM.I.S oraz SigmaMRP. Na targach nie zabraknie także maszyn pokazowych, takich jak stół CNC PlasmaCAM, czy przecinarki plazmowe HYPERTHERM. Zapraszamy do odwiedzenia naszego zespołu na ITM.

INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY POLSKA
Międzynarodowe Targi w Poznaniu to impreza cykliczna, z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem i prestiżem. W ramach zeszłorocznej  edycji na salonach branżowych zaprezentowało się blisko 1000 wystawców z całego świata. Wydarzenie zgromadziło 16.017 zwiedzających.

Na MTP w Poznaniu prezentowane są rozwiązania i maszyny z zakresu: obróbki metalu, hydrauliki, pneumatyki, spawalnictwa i lakiernictwa, metalurgii, czy też roboty przemysłowe i manipulatory.

ITM Polska jest istotnym źródłem wiedzy o najnowszych produktach oraz rynkowych trendach. Jak podaje organizator, ,,Targi ITM Polska odbywające się od wielu lat w Poznaniu są jedynym wydarzeniem w Polsce, które skupia branżę na tak dużą skalę. Zróżnicowana ekspozycja, ciekawe tematy i dobra współpraca z partnerami przestrzeni specjalnych i konferencji, sprawiają, że z roku na rok powiększa się grono zadowolonych uczestników”.

Więcej o MACH-TOOL