W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które każdego roku przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Targi TOOLEX 2019

Targi TOOLEX 2019

Na targach TOOLEX tradycyjnie nie zabraknie naszych specjalistów, którzy opowiedzą o korzyściach z użytkowania oprogramowania:

SigmaNEST

SigmaNEST — to bez wątpliwości najlepszy program CAD/CAM do optymalizacji cięcia oraz wykrawania blach. SigmaNEST umożliwia kompleksowe zarządzanie całym parkiem maszyn tnących. Obsługuje procesy takie jak cięcie plazmowe, cięcie laserowe, cięcie tlenem, cięcie wodą, router, wykrawarki, nóż, gięcie oraz cięcie rur i kształtowników. To prosty w obsłudze program do nestingu i najlepszy program do wycinania blach!

SigmaMRP

SigmaMRP — to system do zarządzania produkcją, dedykowany branży metalowej i zintegrowany z SigmaNEST. Pozwala na standaryzacje kalkulacji i kosztorysów, zarządzanie ofertami, zamówieniami i fakturami, zakup oraz kontrolą stanów magazynowych i usług, księgowanie faktur w Twoim programie do księgowości i wiele innego.

Logo MES PHARIS

MES PHARIS® — wszechstronny system modułowy, który sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i dużych korporacjach. Jego skuteczność została potwierdzona przez głównych dostawców branży motoryzacyjnej. Wdrożenie MES PHARIS to gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji.

Logo APM+

APM+ to system do zarządzania narzędziami skrawającymi. Pozwala na stworzenie przejrzystej listy produkcyjnej dla konkretnego zamówienia. Dzięki temu modułowi możemy ustandaryzować metody pracy, w łatwy sposób archiwizować oraz wyszukiwać zamówienia.

Logo Plan-de-CAMpagne

Plan-de-CAMpagne – program do planowania i śledzenia produkcji, który pozwala na pokrycie całego procesu produkcyjnego w systemie informatycznym. ERP PDC wykorzystuje rozwiązania, które mają dostarczyć żądane informacje w jak najkrótszym czasie. Eksport i import danych pozwala na elastyczne połączenie PDC z innymi programami finansowymi, księgowymi, CAD, itd.

Na targach TOOLEX zaprezentujemy również znakowarki mikroudarowe i laserowe, maszyny do cięcia plazmowego Swift-Cut oraz przecinarki plazmowe firmy Hypertherm

FlyMarker® mini, charakteryzuje się małymi rozmiarami, poręcznością i mobilnością. To solidnie wykonane urządzenie wyróżnia się niewielką masą, intuicyjnym oprogramowaniem, łatwą obsługą a przy tym wszystkim dobrą ceną.

Logo MARKATOR

Markator® MV5, oferuje funkcje żłobienia i grawerowania. Co więcej, może znakować pod kątem od 60 do 160 stopni. Znakuje niemal wszystkie materiały, od plastiku i drewna, po stal nierdzewną i hartowaną.

LASEREVO to niezawodne, wszechstronne i łatwe w użyciu systemy znakowania. Są idealne zarówno jako kompaktowe systemy stacjonarne, jak również w formie zintegrowanej z liniami produkcyjnymi. Znakowarki idealne do znakowania metalu, plastiku i materiałów powlekanych.

Swift-Cut to solidna konstrukcja stołów CNC do cięcia cięcia plazmowego i cięcia wodą. Różne obszary robocze, wysokiej jakości wycinane detale, niskie koszty inwestycji to tylko kilka atutów naszych stołów. Aby dowiedzieć się więcej o stołach CNC Swift-Cut zapraszamy na nasze stoisko.

Logo Hypertherm

Hypertherm to zmechanizowanie i ręczne źródła plazmowe do cięcia blach do grubości 57 mm. Przecinarki są łatwe w obsłudze i użytkowaniu, wszechstronne, niezawodne i gwarantują niskie koszty eksploatacji.

Do zobaczenia na naszym stoisku!