Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywną obecność, a naszym prelegentom za profesjonalne wystąpienia. Tegoroczna edycja dedykowana była przede wszystkim użytkownikom oprogramowania SigmaNEST, ale nie tylko! Do współpracy zostały zaproszone znane i cenione na rynku firmy tj. Oberon3D, Fronius Polska, HBC, CRASh, FEA Project czy Universal-Stal. Gościnnie pojawili się reprezentanci firm Hypertherm i Messer.

Pierwszy dzień User Day 2013 poświęcony został całodziennym prelekcjom specjalistów ds. oprogramowania SigmaNEST oraz amerykańskich przecinarek plazmowych – Hypertherm. Pomiędzy głównymi blokami odbyły się gościnne wystąpienia firm partnerskich. Po całodniowych spotkaniach branżowych Goście mieli okazję do relaksu i skorzystania z atrakcji ośrodka. Wieczorem uczestnicy mieli możliwość integracji podczas kolacji grillowej na świeżym powietrzu! Kolejny dzień wydarzenia przeznaczony był natomiast na indywidualne, praktyczne konsultacje.

Już teraz serdecznie zapraszamy do lektury wydania najbliższego magazynu STAL (nr 7/8), gdzie zostanie opublikowana relacja z tego wydarzenia. Jednocześnie zachęcamy do obserwowania naszego profilu na portalu Facebook, ponieważ już niedługo pojawi się na nim fotorelacja z tegorocznej edycji spotkania!