User Day 2020

4-5 czerwca 2020

Tradycyjne spotkanie
w nowej formule!

User Day 2020

4-5 czerwca 2020

Tradycyjne spotkanie
w nowej formie!

User Day 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w DZIEWIĄTEJ edycji User Day! Sytuacja spowodowana COVID-19 nie może przerwać naszej wyjątkowej tradycji spotkań branży metalowej, dlatego w tym roku zapraszamy Państwa na User Day w formie konferencji i spotkania online! Udział w konferencji jest bezpłatny!

Cały zespół STIGO pracuje już, aby ta wersja User Day była dla Państwa jeszcze bardziej merytoryczna, ciekawa i atrakcyjna! Przygotowaliśmy także szereg niespodzianek.

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane, aby przedstawić aktualne trendy dotyczące oprogramowania i maszyn, wykorzystywane przez wiodące na rynku firmy. Gwarantujemy, że i w tym roku wydarzenie będzie miało równie wysoki poziom.

ZAPISZ SIĘ!
User Day 2020 - 9 edycja

Patroni medialni:

Polska Izba Konstrukcji Stalowych - patron medialny User DAY 2020
Świat obrabiarek - patron medialny User DAY 2020
Metale.org - patron medialny User Day 2020
Staleo.pl - patron medialny User Day 2020
Zrobotyzowany.pl - patron medialny User Day 2020
Stal - patron medialny User Day 2020
STIGO USER DAY 2020: AGENDA 4_06

Agenda

Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wszystkie odpowiedzi w ankiecie!

Dzięki nim, ułożyliśmy program, który z pewnością się Wam spodoba! Na naszej konferencji nie ma miejsca na „reklamy”. Zaserwujemy Wam konkretną dawkę merytorycznych i aktualnych treści!

ZAPISZ SIĘ!
STIGO USER DAY 2020: AGENDA 5_06

Ty wybierasz!

Nowa formuł spotkania umożliwia dołączenie do konferencji w dogodnym dla Ciebie momencie. Wybierz tylko interesujące Cię prezentacje lub bądź z Nami przez cały czas. Gwarantujemy, że tegoroczna edycja ma bardzo wysoki poziom, o czym przekonacie się już w czerwcu!

2 dni, 14 prezentacji!

Aby nie przedawkować tej konkretnej wiedzy, rozplanowaliśmy prezentacje na dwa dni. Podczas konferencji, wystąpią nasi najlepsi Inżynierzy oraz nasi partnerzy: niezwodni eksperci od cięcia metali oraz szkoleniowiec z ponad 10 letnim stażem. Wszyscy prelegenci przygotują dla Was specjalne materiały, które w formie e-booka otrzyma każdy kto weźmie udział w danej prezentacji.

Nie zwlekaj! Pobierz PEŁNĄ AGENDĘ User Day 2020 i zapoznaj się ze szczegółami naszych wystąpień.

Wybierz prezentacje, które najbardziej Cię interesują i wpisz je do swojego kalendarz

Pełna agenda

Dlaczego warto?

Realny wpływ na program spotkania to nie jedyny atut User Day 2020.

Zobacz dlaczego warto dołączyć do naszej konferencji i zapisz się już dziś!

ZAPISZ SIĘ!
User Day 2020 - dlaczego warto?
STIGO USER DAY 2020: Partnerzy

Partnerzy

User Day to przede wszystkim konferencja. Jak co roku do współpracy zaprosiliśmy znakomitych ekspertów ze świata maszyn, oprogramowania oraz szkoleń.

Polteknik partnerem STIGO USER DAY 2020

Polteknik

Ekspert w kwestii maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy

POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. powstał w 1990 roku. W ofercie firmy znajdują się również maszyny do cięcia termicznego, roboty oraz linie technologiczne, wyposażone w szereg rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji.

Partnerami Polteknik są japońskie koncerny Mitsubishi Electric i Murata Machinery, tureccy producenci Baykal i Akyapak Makina oraz europejskie firmy, m.in. niemiecki RAS, szwajcarski Jorns, hiszpański Autopulit czy włoski Omas.

Firma POLTEKNIK może pochwalić się obecnie instalacją ponad 2500 maszyn w Polsce.

Stigal partnerem STIGO USER DAY 2020

Stigal

Ekspert w dziedzinie cięcia plazmowego i gazowego.

Główną i najważniejszą misją firmy, realizowaną  już od ponad 14 lat, jest dostarczanie przedsiębiorcom nowoczesnych oraz niezawodnych maszyn do cięcia plazmowego oraz tlenowego.

Stigal w swoich maszynach implementuje zaawansowane technologie, jednocześnie czyniąc je prostymi i przyjaznymi w obsłudze. Opracowane w ten sposób innowacje zostały docenione przez specjalistów kilkudziesięcioma nagrodami branżowymi, a ich jakość potwierdziło w praktyce kilkuset klientów z Polski i zagranicy.

STIGO USER DAY 2020: AGENDA 5_06

TreDo

Ekspert w zarządzaniu ludźmi

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat i realizuje projekty biznesowe, odpowiadając na potrzeby rynku i Klientów w dość dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Działania i przeprowadzane projekty TreDo koncentrują się na wspieraniu organizacji w rozwoju i właściwym zarzadzaniu ludźmi.

To dwa ważne obszary w firmach, które najczęściej ze sobą współistnieją, dlatego w ofercie firmy i współpracy z Klientami są one integralne. TreDo dba aby w realizację projektów szkoleniowych włączone były elementy doradztw, a podczas projektów konsultingowych uwzględniony był rozwój pracowników (indywidualny i zespołowy).

User Day 2020 - darmowe szkolenie

Odbierz szkolenie!

Nie zwlekaj z zapisem! Dla pierwszych 5 osób przygotowaliśmy szkolenia online a dla pierwszych 50 wyjątkowe przesyłki!

Pierwszych 5 uczestników, otrzyma od nas możliwość udziału w dedykowanym szkoleniu online z zakresu obsługi oprogramowania SigmaNEST lub Plan-de-CAMpagne. Zgłoś się już dziś i zaoszczędź kilkaset złotych! Więcej informacji o szkoleniach prześlemy mailem.

Terminy szkoleń zostaną ustalone po User Day 2020. Warunkiem odbioru nagrody jest udział w naszej konferencji.

Zapisz się!

Rejestracja

Aby wziąć udział w DZIEWIĄTEJ EDYCJI USER DAY wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. WYDARZENIE JEST BEZPŁATNE.

Po zapisie, wyślemy informacje jak dołączyć do naszego spotkania online. Nie zwlekaj z zapisem, dla pierwszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkowe niespodzianki!

  Jakimi blokami tematycznymi jesteś zainteresowany/a?

  Plane-de-CAMpagne SigmaNEST Prezentacje Partnerów

  ZGODA NA KONTAKT W CELU ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIE

  Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie w celu odpowiedzi na zgłoszone pytanie lub sprawę oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z poniższą informacją o administratorze i przetwarzaniu danych oraz akceptuję poniższą Politykę Prywatności.

  WYMAGANE

  ZGODA NA WYSYŁKI MAILOWE

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od STIGO SP. Z O.O. w Krakowie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług oferowanych przez STIGO SP. Z O.O. SP.K. w Krakowie.

  TAKNIE

  ZGODA NA KONTAKT TELEFONICZNY

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym numeru telefonu) podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

  TAKNIE

  Polityka prywatności i przetwarzanie danych

  Odpowiadamy na najpopularniejsze pytania dotyczące nowej formuły User Day 2020.

  Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, skontaktuj się z nami!

  Aby wziąć udział w User Day musisz wypełnić formularz rejestracyjny. W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie otrzymasz maila z dalszymi instrukcjami.

  W każdy dzień konferencji otrzymasz mail z indywidualnym linkiem do webinaru. Wystarczy kliknąć a w oknie przeglądarki wpisać swoje imię, nazwę firmy i email. Po chwili prowadzący webinar zaakceptuje twój udział i będziesz mógł oglądać nasze prelekcje.

  Jedno zgłoszenie to jeden link na jedno urządzenie. Jeśli pracownicy chcą oglądać webinar na swoich komputerach czy telefonach, powinni zarejestrować się samodzielnie na swojego maila.

  Nie. Uczestnicy nie widzą siebie wzajemnie. Prelegenci też nie będą widzieć uczestników.

  Konferencja odbędzie się w siedzibie STIGO i będzie ona nadawana przez program do prowadzenia webinarów i spotkań online. Dodatkowo będziemy łączyć się z naszymi partnerami z Gdańska i Legnicy aby pokazać Wam maszyny do cięcia metalu. Podczas prezentacji będzie można komentować i zadawać pytania na czacie w programie do prowadzenia webinaru.

  Platforma za pomocą której przeprowadzimy konferencję, posiada czat. Można tam na bieżąco wpisywać pytania i komentarze. Jeśli nie chcesz pisać, możesz nagrać swoje pytanie w formie audio. Na pytania podczas prezentacji odpowiadać będzie konsultant techniczny. Bardziej skomplikowane zagadnienia omówi prowadzący prezentację na końcu wykładu.

  Aby maksymalnie wykorzystać czas spędzony z User Day 2020, przygotuj się wcześniej do transmisji!

  • Sprawdź czy twoje słuchawki są sprawne, zadbaj o wyłączenie urządzeń, które mogą cię rozpraszać.
  • Zapoznaj się z programem – może już teraz nasuną ci się pytania jakie chcesz zadać? Spisz je aby nie zapomnieć o nich podczas prezentacji.
  • Przygotuj napoje i przekąski aby umilić czas spędzony na transmisji.

  Odpowiadamy na najpopularniejsze pytania dotyczące nowej formuły User Day 2020.

  Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, skontaktuj się z nami!

  Kontakt

  Masz pytania? Zadzwoń lub napisz! 

  BARTEK TETŁAK

  Event Manager
  b.tetlak@stigo.com.pl
  +48 884 073 123