Współpraca z Partnerami

Staramy się nieustannie rozwijać, współpracując z Partnerami, którzy mają wiele do powiedzenia w branży. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto ma ciekawy pomysł na współdziałanie, zarówno w zakresie wydarzeń, jak i poszerzania oferty.

Kontakt w sprawie partnerstwa

Zobacz z kim współpracujemy

Logo PIKS

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

PIKS to organizacja zrzeszająca firmy z branży, m.in. wytwórnie konstrukcji stalowych, przedsiębiorstwa montażowe, dystrybutorów stali, jednostki naukowe i badawcze oraz wielu innych. Celem współpracy Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych jest promocja inicjatyw oraz kształtowanie polityki gospodarczej.

Więcej o PIKS
Logo Luqam

Luqam

Luqam to firma konsultingowa, obracająca się w branży projektowo-szkoleniowej. Celem jej działalności jest prowadzenie programów i projektów poprawiających wewnętrzną sytuację w organizacjach, poprzez optymalizację procesów, wybór odpowiedniego systemu produkcyjnego, redukcję kosztów, itp.

Więcej o Luqam

PRIMLEAN

PRIMLEAN to zespół konsultantów współpracujących z organizacjami w celu rozwiązywania złożonych problemów operacyjnych. Bazując na zasadach Lean Management and Continuous Improvement realizujemy projekty szkoleniowe i doradczo-wdrożeniowe wspierające organizacje w realizacji czterech kluczowych celów biznesowych:

  • Poprawa produktywności – inteligentniejszy sposób pracy.
  • Redukcja kosztów – robiąc to samo mniejszym kosztem.
  • Wzrost potencjału – doskonalenie procesów (projekty CI).
  • Rozwój kompetencji kadry – innowacyjne szkolenia i akademie doskonalenia umiejętności.
Więcej o PRIMLEAN