Od 12 do 13 czerwca (czwartek – piątek) zaplanowaliśmy start kolejnej edycji wydarzenia branżowego USER DAY, skierowanego do firm z sektora przemysłu ciężkiego. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej koło Kroczyc. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja. Wydarzeniu patronuje Magazyn „STAL Metale& Nowe Technologie”, portal 4metal.pl oraz Kwartalnik Techniczny „Obróbka Metalu”.

W trakcie dwudniowego wyjazdu uczestnicy wezmą udział w konferencji oraz indywidualnych konsultacjach ze specjalistami STIGO. Nie zabraknie także prelegentów zewnętrznych.
Prezentowane produkty:
– SigmaNEST,
– Essentials by StruM.I.S,
– Plan-de-CAMpagne,
– Hypertherm.


AGENDA SPOTKANIA I PRELEGENCI
W tegorocznej edycji USER DAY swoje wystąpienia zaprezentują między innymi przedstawiciele firm:
Friedrich Remmert GmbH – ekspert w zakresie procesów magazynowych i logistycznych związanych z elementami długimi oraz blachami,
– Mitsubishi Electric – rozpoznawalny na całym świecie lider w produkcji i sprzedaży automatyki przemysłowej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
– POLTEKNIK – specjalista w dostawach maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy, mający w ofercie maszyny do cięcia termicznego oraz roboty i linie technologiczne, wyposażone w szereg rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji.

Lista prelegentów zewnętrznych nie jest jeszcze zamknięta, dlatego planujemy na bieżąco informować Państwa o wszelkich aktualizacjach.

ZGŁOSZENIA
Aby wziąć udział w USER DAY 2014,  wystarczy wypełnić formularz oraz uiścić symboliczną opłatę wpisową:
– 50 zł – uczestnictwo bez noclegu,
– 100 zł –  uczestnictwo z noclegiem.

Zgłoszenie należy wysłać na adres e-mail: userday@stigo.com.pl


MIEJSCE SPOTKANIA
USER DAY 2014 odbędzie się w Hotelu Fajkier Wellness&SPA, położonym na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc. Jest to jedna z największych i najnowocześniejszych baz konferencyjnych w regionie.

Zobacz:
Galeria
Wirtualny spacer po Hotelu Fajkier


LOKALIZACJA 

Wyświetl większą mapę

Ankieta dla uczestników spotkania USER DAY