Zespół STIGO

Team STIGO jest zawsze do Twoich usług. Poznaj specjalistów z naszej firmy.

Zarząd STIGO

Zarząd STIGO

Przemysław Rożek
Prezes Zarządu

Krzysztof Tuźnik
Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Szeląg
Członek Zarządu/Dyrektor Techniczny SigmaNEST

Administracja STIGO

Administracja

Małgorzata Łęcka
Dyrektor ds. Administracji/Prokurent

m.lecka@stigo.com.pl

Alicja Duma
Asystentka Zarządu

a.duma@stigo.com.pl

Joanna Lotz
Referent ds. Administracji

j.lotz@stigo.com.pl

Marketing STIGO

Marketing

Anna Tabaszewska
Kierownik Działu Marketingu

a.tabaszewska@stigo.com.pl

Beata Krużel

Beata Krużel
Zastępca Kierownika Działu Marketingu

b.kruzel@stigo.com.pl

Mykhailo Vlashynets

Mykhailo Vlashynets
Młodszy Specjalista ds. Marketingu

m.vlashynets@stigo.com.pl

Bartłomiej Tetłak

Bartłomiej Tetłak
Event Manager

b.tetlak@stigo.com.pl

Dział oprogramowania STIGO

Dział oprogramowania

Beata Skrzątek
Manager Produktu: SigmaNEST/SigmaMRP

b.skrzatek@stigo.com.pl

Grzegorz Markocki
Kierownik Działu Wsparcia Technicznego SigmaNEST

g.markocki@stigo.com.pl

Kamil Czuchra
Specjalista ds. Sprzedaży SigmaNEST/SigmaMRP

k.czuchra@stigo.com.pl

Dariusz Kućmierz
Starszy Konsultant Techniczny
SigmaNEST

d.kucmierz@stigo.com.pl

Kuba Zięba - zespół Stigo

Jakub Zięba
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaTUBE

j.zieba@stigo.com.pl

Arkadiusz Marzec
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaBEND

a.marzec@stigo.com.pl

Michał Malinowski
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaMRP

m.malinowski@stigo.com.pl

Krzysztof Piwowarczyk
Starszy Konsultant Techniczny
SigmaNEST

k.piwowarczyk@stigo.com.pl

Paweł Ropa
 SigmaNEST Plugin/Postprocesor
Developer

p.ropa@stigo.com.pl

Jacek Juras
Dyrektor Techniczny/
Prokurent

j.juras@stigo.com.pl

Agnieszka Furman
Manager Produktu:
Plan-de-CAMpagne

a.furman@stigo.com.pl

Monika Kocot
Kierownik Działu Technicznego
Plan-de-CAMpagne

m.kocot@stigo.com.pl

Piotr Jakóbik
Starszy Konsultant Techniczny
Plan-de-CAMpagne

p.jakobik@stigo.com.pl

Mateusz Przygodzki
Konsultant Techniczny Plan-de-CAMpagne

m.przygodzki@stigo.com.pl

Damian Pijanowski
Konsultant Techniczny Plan-de-CAMpagne i APM

d.pijanowski@stigo.com.pl

Wojciech Gibała
Starszy Konsultant Techniczny STRUMIS

w.gibala@stigo.com.pl

Jakub Socha
Konsultant Techniczny STRUMIS

j.socha@stigo.com.pl

Michał Walkosz
Manager Produktu: PyroSim/Pathfinder

m.walkosz@stigo.com.pl

Jacek Franczyk
Konsultant IT

j.franczyk@stigo.com.pl

Piotr Stępień
Programista VB.NET

p.stepien@stigo.com.pl

Dział maszyn STIGO

Dział maszyn

Damian Duma
Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

d.duma@stigo.com.pl

Arkadiusz Kubicki
Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

a.kubicki@stigo.com.pl

Krzysztof Dragan
Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

k.dragan@stigo.com.pl

Leszek Kozak
Starszy Specjalista Działu Serwisowego

l.kozak@stigo.com.pl

Piotr Łuczkowski
Specjalista Działu Serwisowego

p.luczkowski@stigo.com.pl