Zespół STIGO

Team STIGO jest zawsze do Twoich usług. Poznaj specjalistów z naszej firmy.

Zarząd STIGO

Przemysław Rożek
Prezes Zarządu

Krzysztof Tuźnik
Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Szeląg
Członek Zarządu/Dyrektor Techniczny SigmaNEST

Administracja

Małgorzata Łęcka
Dyrektor ds. Administracji/Prokurent

m.lecka@stigo.com.pl

Alicja Duma
Asystentka Zarządu

a.duma@stigo.com.pl

Joanna Lotz
Referent ds. Administracji

j.lotz@stigo.com.pl

Marketing, Eventy i HR

Anna Tabaszewska
Dyrektor ds. Marketingu i HR

a.tabaszewska@stigo.com.pl

Beata Krużel

Beata Krużel
Kierownik ds. marketingu online

b.kruzel@stigo.com.pl

Mykhailo Vlashynets

Mykhailo Vlashynets
Specjalista ds. Marketingu

m.vlashynets@stigo.com.pl

Adam Nietresta

Adam Nietresta
Content Manager

a.nietresta@stigo.com.pl

Dział oprogramowania

Beata Skrzątek
Manager Produktu: SigmaNEST/SigmaMRP

b.skrzatek@stigo.com.pl

Grzegorz Markocki
Kierownik Działu Wsparcia Technicznego SigmaNEST

g.markocki@stigo.com.pl

Kamil Czuchra
Specjalista ds. Sprzedaży SigmaNEST/SigmaMRP

k.czuchra@stigo.com.pl

Kuba Zięba - zespół Stigo

Jakub Zięba
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaTUBE

j.zieba@stigo.com.pl

Arkadiusz Marzec
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaBEND

a.marzec@stigo.com.pl

Krzysztof Piwowarczyk
Starszy Konsultant Techniczny
SigmaNEST

k.piwowarczyk@stigo.com.pl

Stanisław Białowąs
 Konsultant Techniczny
SigmaNEST

s.bialowas@stigo.com.pl

Kacper Ślusarczyk
 Młodszy Konsultant Techniczny
SigmaNEST

k.slusarczyk@stigo.com.pl

Paweł Ropa
 SigmaNEST Plugin/Postprocesor
Developer

p.ropa@stigo.com.pl

Jacek Juras
Dyrektor Techniczny/
Prokurent

j.juras@stigo.com.pl

Agnieszka Furman
Manager Produktu:
Plan-de-CAMpagne

a.furman@stigo.com.pl

Monika Kocot
Kierownik Działu Technicznego
Plan-de-CAMpagne

m.kocot@stigo.com.pl

Mateusz Przygodzki
Konsultant Techniczny
Plan-de-CAMpagne

m.przygodzki@stigo.com.pl

Piotr Jakóbik
Starszy Konsultant Techniczny
Plan-de-CAMpagne

p.jakobik@stigo.com.pl

Damian Pijanowski
Konsultant Techniczny
Plan-de-CAMpagne i APM

d.pijanowski@stigo.com.pl

Piotr Stępień
Programista
VB.NET

p.stepien@stigo.com.pl

Krzysztof Polak
Młodszy Programista
VB.NET

k.polak@stigo.com.pl

Marcin Seferyn
Młodszy Konsultant techniczny
Plan-de-CAMpagne

m.seferyn@stigo.com.pl

Dariusz Zaleński
Konsultant techniczny
Plan-de-CAMpagne

d.zalenski@stigo.com.pl

Wojciech Gibała
Starszy Konsultant Techniczny
STRUMIS

w.gibala@stigo.com.pl

Katarzyna Manda
Młodszy Konsultant Techniczny
STRUMIS

k.manda@stigo.com.pl

Michał Walkosz
Manager Produktu:
PyroSim/Pathfinder

m.walkosz@stigo.com.pl

Dział maszyn

Damian Duma
Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

d.duma@stigo.com.pl

Arkadiusz Kubicki
Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

a.kubicki@stigo.com.pl

Krzysztof Dragan
Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

k.dragan@stigo.com.pl

Leszek Kozak
Starszy Specjalista Działu Serwisowego

l.kozak@stigo.com.pl

Piotr Łuczkowski
Specjalista Działu Serwisowego

p.luczkowski@stigo.com.pl

Bartłomiej Wabik
Specjalista Działu Serwisowego

b.wabik@stigo.com.pl